Oznamka s QR kódom

Absolútna novinka na trhu! Maturitné oznamka s QR kódom si získavajú študentov.

Predstavujeme vám novinku medzi maturitnými oznamkami- oznamka s QR kódom. Jedinečný a úžasny spôsob, ako dostať na oznamka viac ako ostatní a ešte aj zašifrovaným spôsobom.

  • Čo to znamená oznamka s QR kódom?

Vy nám poviete, čo si želáte na oznámenie do QR kódu zašifrovať a my vám bezplatne vygenerujeme jedinečný QR kód. Môžete si želať zašifrovať: motto, tajné heslá, informácie o triede, zoznam žiakov, ľubovoľný text alebo fotku triedy.

  • Ako to funguje?

Najlepšie to ukážeme na príklade. Študentom 5.K nevošla na oznamko fotka celej triedy, tak sme ju zašifrovali do QR kódu. Tento QR kód sme vložili na oznamka.

oznamko-020-s-qr-kodom_1.jpg

Stačí si stiahnuť do mobilu akúkoľvek bezplatnú aplikáciu na čítanie QR kódov.
Spustite aplikáciu a mobil nasmerujte na QR kód. Po chvíľke sa oskenuje a zobrazí vám možnosť ukázať fotku, motta, kontakty na spolužiakov a iný ľubovoľný text, ktorý si zvolíte.

ako_skonovat_qr_kod.jpg

Váš jedinečný QR kód vieme vložiť na každé oznamko, tričko a mikinu.

  • Čo je QR kód?

QR kód je dvojrozmerný čiarový kód, ktorý umožňuje spojiť reálny svet so svetom virtuálnym prostredníctvom mobilu. Väčšinou vyzerá QR kód ako štvorec plný čierno bielych obrazcov a sám o sebe nič neznamená. Dôležité je to, čo skrýva v sebe. Po oskenovaní QR čítačkou odhalíte štvorčekové tajomstvo.
Skratka QR znamená quick response, čo po preklade znamená "rýchla odpoveď".

  • Maturitné oznamka

S nápadom QR oznamiek prichádzame ako prví! Je to jedinečný nápad ako byť in a žiť s dobou.
QR kód vám vygenerujeme bezplatne a graficky vložíme na vaše maturitné oznámenie, potom bude nasledovať tlač oznamka, ktorá trvá iba 1-2 týždne.


Pozrite si pár našich ukážok oznámení s QR kódom: