S nami je to bez starostí

Vítame Vás na našej stránke mojeoznamko.sk
Sme kolektív ľudí, ktorí je tu pre Vás už od roku 2008. Práca, ktorú robíme nás baví a robíme ju s radosťou. Roky skúsenosti a komunikácie s Vami nás naučili, že náš zákazník je náš pán. Pričom pri maturantoch je 1 zákazník 30 študentov :)

Ponúkame kompletný servis pre maturantov: maturitné oznamka, oznamka s QR kódom, foto oznamka, pozvánky na stužkovú, stužkové poháre, tričká a mikny s potlačou/ vyšívaním, maturitné pamätníčky a maturitné stužky, stuhy, šerpy. Na šu ponuku maturitného tovaru budeme rozširovať, aby ste si mohli jednoducho objednať všetko, čo na stužkovú potebujete na jednom mieste a za najlepšiu cenu.

Vy nemáte starostí, pretože nemusíte nikam chodiť. Všetko si dokážete jednoducho pozrieť online na našej stránke. Objednávkový proces sme sa snažili navrhnúť tak, aby si mohli tovar jednoducho a bez zvytočných krokov navyše objednať. Na Vaše otázky radi odpovieme telefonicky alebo mailom. Na maily reagujeme rýchlo a s ochotou.

Maturitné oznamka
Maturitné oznamka si môžete vybrať z našich hotových grafických návrhov na oznamka alebo Vám bezplatne navrhneme nové oznamko podľa Vaších predstáv. Nielen, že za nový návrh na oznamka neplatíte, ale ani za jeho ďalšie úpravy. Na oznamku urobíme toľko úprav, koľko bude potebných, aby ste boli úplne spokojní.
Objednajte si oznamka u nás a zśkate výhody:

  • nový návrh oznamka ZADARMO + úpravy na oznamku
  • najlepšie ceny za oznamka za trhu
  • kvalitná tlač oznamka
  • orezávanie a bigovanie oznamka v cene
  • cenu oznamka si jednoducho vypočítate v detaile produktu a nič navyše neplatíte
  • 2 druhy oznamka za cenu 1
  • pri objednaní 1500 ks oznamiek + 200 ks navyše zadarmo
  • foto oznamka - možnosť graficky zakomponovať na oznamka Vaše fotky a teda aj vytlačiť oznamka priamo s Vašou fotkou
  • oznamka s QR kódom - možnosť graficky zakomopnovať na Vaše oznamko tajný QR kód s Vašou fotkou, špeciálnym mottom, zoznamom mien, heskami,..

Maturitné pamätníčky
Aktuálne máme v ponuke 2 typy maturitných pamätníčkov: ručne vyrábané pamätníčky a drevené pamätníky.
Ručne vyrábané pamätníčky sú pre vás vyrábané ručne kompletne od zošívania listov, väzby, tvrdého obalu, natiahnutie povrchovej vrstvy podľa vami vybranej farby až po tlač textu, ktorý si prajete (tu si tiež vyberáte farbu písma na pamätníčku)
Drevené pamätníky sa líšia tým, že majú linajkové listy a sú väčšie oproti ručne vyrábaným pamätníkom. Obal pamätníka je z bambusového dreva. Na obal pamätníka laserom gravírujeme text.

Maturitné tričká a mikiny
Ponúkame len kvalitný textil, žiadne čínske tričká, ktoré sa vyťahajú po prvom opratí. Na vyžiadanie vám môžeme pripraviť ponuku aj na iný textil: polokošele, šiltovky, uteráky,..
Mikiny s vlastnou potlačou alebo vyšívaním: kvalitné mikiny s kapucou alebo bez kapuce. Na mikiny môžeme potláčať alebo vyšívať vaše mená, triedu, logo, obrázky, QR kód, cool nápisy,...
Tričká s vlastnou potlačou alebo vyšívaním: kvalitné tričká. Na tričká môžeme potláčať alebo vyšívať vaše mená, triedu, logo, obrázky, QR kód, cool nápisy,...